DSC_3900

Отоларингологія

В нашому медичному центрі ЛОР-лікар здійснює сучасне та ефективне лікування захворювань носа, глотки та вуха, що має велике значення для підтримання здоров’я та повноцінного функціонування організму людини. Робоче місце ЛОР-лікаря дозволяє зменшити травматичне виконання огляду, певних діагностичних та лікувальних процедур, що зменшує рівень дискофорта для пацієнта.


DSC_3949DSC_3898

Педіатрія

В нашому медичному центрі консультацію та лікування здійснюють лікар-педіатр-неонтолог, пульмонолог, гематолог.


кабинет кардиолога

 

Терапія

Сімейний лікар самостійно діагностує і ефективно лікує відповідно до сучасних стандартів до 80% захворювань, що послужили причиною первинного звернення до лікаря. Іншими словами — 4-ьом з 5-ти пацієнтів не знадобляться інші фахівці.


      кабинет кардиолога   

Гастроентерологія

Лікар-гастроенетеролог займається діагностуванням та лікуванням шлунково-кишкового тракту людини.

Види діагностики, що застосовуються гастроентерологом для вивчення стану пацієнта і подальшого визначення лікування:

  • гастроскопія;
  • УЗД ( черевна порожнина);
  • ДНК — діагностика;
  • урографія.

DSC_3878Гінекологія

Кабінет лікаря-гінеколога оснащений сучасним обладанням для виконання таких процедур, як кольпоскопія, біопсія, лікування ерозії шийки матки шляхом припикання радіохвилями. Сучасне обладнання дозволяє виконати процедури з найменшим дискомфортом для пацієнтів.


DSC_3887

Ультразвукова діагностика

Кабінет ультразвукової діагностики дозволяє проводити усі види ультразвукових досліджень у пацієнтів, в тому числі доплерографію судин  голови та шиї.


кабинет кардиолога

Кардіологія

Лікар-кардіолог нашого медичного центру здійснює консультативний прийом, проводить ЕКГ, добовий моніторинг ЕКГ, АД, лікування серцевих захворювань, складає індивідуальний план обстежень та лікування для пацієнтів.


DSC_3886

 

Маніпуляційний кабінет

Кабінет оснащений усім необхідним обладанням для забору аналізів, внутрівенної інфузіі, внутрівенної та внутрімишечної ін’єкціі .


Масаж_каб

 

Масажний кабінет

Масажисти нашого медичного центру здіснюють різноманітні види масажу, які позитивно впливають на організм людини. Показаннями до проведення як класичного, так і рефлекторного східного масажу може служити будь-яке захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, так само як і патологія нервової та дихальної системи.


Дермат_венер_каб

 

 

Дерматовенерологія

Лікар-дерматовенеролог займається профілактикою, діагностикою та лікуванням різних захворювань шкіри, венеричних захворювань, а також вивчає взаємозв’язок цих захворювань з іншими патологічними станами організму.