Гінекологія

Гінеколог — фахівець, який вивчає хвороби репродуктивної системи у жінок. Акушерство — напрямок медицини, що вивчає фізіологічні та біологічні процеси, пов’язані з вагітністю, пологами, післяпологовим періодом.

Гастроентерологія

Гастроентеролог — це лікар, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою патологій шлунково-кишкового тракту. Важливо своєчасно відвідувати лікаря, якщо з’явилися перші симптоми хвороби ШКТ.

Дерматовенерологія

Дерматовенеролог займається профілактикою, діагностикою та лікуванням шкірних та венеричних хвороб, а також вивчає взаємозв’язок між ними та іншими патологічними станами. Лікар також консультує пацієнтів з клінічними проявами, які є наслідком порушень ендокринної, судинної систем.

Кардіологія

Кардіолог займається обстеженням пацієнтів, лікує хвороби, пов’язані з серцево-судинною системою. Серцево-судинні порушення на ранніх стадіях не завжди мають чітко виражені симптоми, звертатися до фахівців рекомендовано раз на два роки для профілактики.

Масаж

Масаж має різноманітний фізіологічний вплив на організм. Він активує складний рефлекторний процес, який впливає на рівень обміну речовин, ендокринну систему, викликає загальні та місцеві реакції в органах і тканинах.

Отоларингологія

Отоларинголог — лікар, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань вуха, носа, горлянки, гортані, трахеї та прилеглих до них тканин.

Педіатрія

Педіатр — це лікар, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою дитячих хвороб з урахуванням анатомічно-фізіологічних особливостей дитячого віку. Своєчасна медична допомога та спостереження спеціалістів вкрай важливі для гармонійного розвитку дитини з першого дня її життя.

Проктологія

Проктологія — розділ медицини, що вивчає хвороби прямої кишки і розробляє методи їх діагностики, лікування та профілактики. Захворювання прямої кишки на перших стадіях піддаються лікуванню консервативними методами.

Сімейний лікар

Сімейний лікар — лікар первинної медичної допомоги, який приймає дітей та дорослих, переважно членів однієї родини, знає спадкові хвороби, психологічний мікроклімат у сім’ї. Це значно ширше, ніж просто терапевт.

Ультразвукова діагностика

УЗД внутрішніх органів та систем — це найбільш безпечний, інформативний та доступний спосіб діагностики патологічних процесів у пацієнтів. Сучасне обладнання дозволяє проводити усі необхідні види УЗД.

Хірургія

Хірургія — це розділ медицини, у якому лікування хронічних та гострих захворювань відбувається за допомогою оперативного втручання. Це малоінвазивне втручання, яке не потребує тривалої госпіталізації.

Урологія

Уролог — фахівець, який займається патологічними процесами сечостатевої системи, хворобами нирок, передміхурової залози, зовнішніх статевих органів, здійснює діагностику, лікування і профілактику таких захворювань. Лікар приймає як чоловіків, так і жінок. Урологія окремо розглядає також вроджені патології у дітей та вікові урологічні захворювання у літніх пацієнтів.

Психологія

Психолог — фахівець, який займається питаннями психічного здоров’я людини, який надає допомогу і підтримку в складних ситуаціях. Допомога фахівця необхідна, щоб впоратися з проблемами нервової системи, панічними атаками, депресією, стресом, безсонням, порушеннями харчових звичок.

Ендокринологія

Ендокринолог — лікар, який здійснює діагностику, профілактику і безпосередньо лікування патологій ендокринної системи. Ендокринологія вивчає гормональні розлади організму, порушення обмінних процесів, проблеми зростання і статевого розвитку, ускладнення, викликані хронічними ендокринними захворюваннями.

Неврологія

Невропатолог (невролог) — фахівець, який займається діагностикою, профілактикою, лікуванням хвороб центральної та периферичної нервової системи людини. Часто лікуванням захворювань займаються кілька вузьких фахівців.