Акція в клініці: 20% знижки на професійний догляд за шкірою обличчя у місяць Вашого народження!

Комплекс «Ідеальна фігура»: обгортування + ін’єкції для живота + антицелюлітний масаж – від 2350 грн.

Масаж обличчя та шиї – від 300 грн

Пілінг – від 450 грн

Чистка обличчя – від 500 грн

Ін’єкції краси – від 3500 грн

Косметологія — це медична галузь, яка вивчає характер та причини появи косметичних дефектів шкіри, розробляє методики лікування та профілактичні дії для усунення або маскування таких дефектів. Косметолог — це фахівець, який визначить стан шкіри, вибере і здійснить процедури для профілактики або лікування різних шкірних захворювань. Косметологія гармонійно поєднує в собі апаратні методики, препарати, створені на основі сучасних знання лікарів і технологій, які вдосконалюються з кожним днем.

В медичному центрі прийом веде лікар-косметолог ——————-.

Косметологія

Найбільш популярні послуги в області косметології:

 • механічна чистка обличчя;
 • уз-чистка обличчя;
 • епіляція воском;
 • пілінг;
 • дарсонвалізація;
 • мікрострумова терапія;
 • масаж обличчя;
 • мезотерапія;
 • догляд за проблемною шкірою;
 • усунення вікових змін;
 • лікування захворювань шкіри;
 • усунення пігментних плям і багато іншого.

Механічна чистка обличчя найбільш популярна процедура, яка дозволяє видалити комедони, міліуми, пустульозні вугрові елементи. В результаті процедури шкіра обличчя зволожується, вироблення колагену стимулюється, пори скорочуються, видаляються чорні крапки, ороговілі частинки, активізується мікроциркуляція.

Ультразвукова чистка обличчя виконується за допомогою апарату, очищення проводиться шляхом впливу високочастотних звукових коливань. Ороговілий шар епідермісу знімає делікатно, на клітинному рівні стимулюється регенерація і оновлення клітин шкіри. Після процедури розгладжуються дрібні зморшки, звужуються пори, шкіра позбавляється від забруднення і шкірного жиру, підвищується її пружність, еластичність, тонус. Після процедур поліпшується проникнення косметичних засобів у верхні шари епідермісу.

Масаж шкіри обличчя — ще одна ефективна процедура, яка допомагає зберегти свіжість і молодість шкіри. Активізація рецепторів підсилює мікроциркуляцію, покращує тонус, знімає набряклість, нормалізує роботу сальних і потових залоз.

Проблеми шкіри вирішуються в індивідуальному порядку. Косметолог проводить візуальний огляд, призначає ту чи іншу процедуру. Досить популярний косметологічний догляд за шкірою обличчя. Спеціаліст використовує різні методики залежно від типу шкіри, віку пацієнта, наявності супутніх захворювань та інше. У когось перші мімічні зморшки з’являються у 25-30 років, у когось пізніше або трохи раніше. Для кожного типу шкіри (нормальної, сухої, жирної або комбінованої) використовуються спеціальні професійні косметичні засоби.

Клініка Медлайн розташована на Оболоні в Києві. Тут всі косметологічні послуги надаються на вищому рівні, кваліфікованими фахівцями з відповідною освітою. Ціни на послуги середні по місту. Запис на консультацію здійснюється телефоном або через сайт клініки.